Teoretická výuka v učebně

Protože je naším motem „Partner for precision“ a naše stroje brousí s přesností na tisíciny milimetrů, je součástí vzdělávání našich frekventantů i předmět Přesné měření, ve kterém se učí měřit nabroušené obrobky a vyhodnocovat jejich výsledky dle zadaných kritérií. Samotné technologii broušení je věnován zvláštní předmět.

Aby byli schopni pracovat na počítačem řízených strojích, potřebují se seznámit s jejich ovládáním a základními zásahy do řídicích systémů včetně jejich programování.

Každý stroj je vybaven pohonem, bez něhož by nemohl vykonávat žádný pohyb. Zdrojem pohonu může být vedle elektřiny také kapalina nebo vzduch a toto si mimo jiné studenti osvětlí v předmětu Fluidní technika. V něm zaměří svoji pozornost na pneumatické, hydraulické, mazací a chladicí systémy brousicích strojů Junker.

Další dovedností, kterou si studenti osvojí a bez níž se neobejdou při stavbě strojů, je čtení technické dokumentace, symbolů a klíčových pojmů používaných ve firemní praxi. Bez povšimnutí nezůstanou ani materiály a typy strojních součástí využívaných při stavbě strojů (např. těsnění, ložiska, pohybové šrouby, spojky apod.)

Součástí a dílů, kterých je potřeba při stavbě stroje, je velké množství. Práci montérům usnadňuje firemní informační systém SAP, ve kterém se studenti naučí orientovat a dohledat si pod jedinečným kódem všechny dílce a součástky od nejmenšího šroubku až po skupiny dílů.

Aby byli absolventi schopní dorozumět se s našimi zákazníky po celém světě, je ve vzdělávacím procesu kladen velký důraz na výuku cizích jazyků, konkrétně německého a anglického jazyka.

Díky modernímu vybavení učebny nás ve výuce nezastaví ani pandemie koronaviru, neboť nám umožňuje vyučovat i telekonferenčně na dálku.

Výukové prostory - 2

Erwin Junker Technická akademie

ti otevře dveře pro

cestování po celém světě

Skupina JUNKER Group je předním světovým výrobcem CBN vysokorychlostních brousicích strojů. Nabízíme řešení, které odpovídá individuálním potřebám zákazníků - od jednotlivých strojů až k zařízením zhotoveným tzv. na klíč pro téměř všechny druhy přesného broušení.

Přihlaste se

Holice
Czech Republic

Nordrach
Germany

Yaroslavl
Russian Federation

Elgin, IL
USA

Centro Sur Querétaro
Mexico

São Paulo
Brazil

Pune
India

Shanghai
P.R. China

Kartal/Istanbul
Turkey

© Erwin Junker Technická akademie, 2024

vytvořilo studio: Pixel Design | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu. Více informací zde.