Erwin Junker Grinding Technology a.s.

Skupina JUNKER Group je předním světovým výrobcem CBN-vysokorychlostních brousicích strojů. Nabízíme řešení odpovídající individuálním potřebám zákazníků - od jednotlivých strojů až k zařízením zhotoveným tzv. na klíč pro téměř všechny druhy přesného broušení.

Pro každý typ broušení nabízíme odpovídající stroj: vícevřetenové brousicí stroje, stroje pro kombinaci broušení a soustružení tvrdých povrchů, stroje na broušení profilů, stroj na broušení drážek, stroje na broušení průměrů, stroje na broušení řezných nástrojů, stroje na broušení nástrojů, bezhroté brousicí stroje, stroje na broušení nekruhových profilů.

JUNKER Group má v České republice celkem 4 závody – Mělník, Středokluky a Čtyřkoly ve středních Čechách a Holice v Pardubickém kraji. Mateřský závod se nachází v Německu, v oblasti Schwarzwaldu v městečku Nordrach.

Krom závodů v ČR a Německu máme servisní a obchodní pobočky v USA, Rusku, Číně, Indii, Brazílii a Mexiku. 

Brousicí stroje JUNKER v akci - klikněte na tlačítko „Start“ a zažijte svět JUNKER.

Erwin Junker Technická akademie

ti otevře dveře pro

cestování po celém světě

Skupina JUNKER Group je předním světovým výrobcem CBN vysokorychlostních brousicích strojů. Nabízíme řešení, které odpovídá individuálním potřebám zákazníků - od jednotlivých strojů až k zařízením zhotoveným tzv. na klíč pro téměř všechny druhy přesného broušení.

Přihlaste se

Holice
Czech Republic

Nordrach
Germany

Yaroslavl
Russian Federation

Elgin, IL
USA

Centro Sur Querétaro
Mexico

São Paulo
Brazil

Pune
India

Shanghai
P.R. China

Kartal/Istanbul
Turkey

© Erwin Junker Technická akademie, 2023

vytvořilo studio: Pixel Design | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu. Více informací zde.