Akademie

Možná zvažujete, jestli po ŠŠ/SOU/VŠ pokračovat ve studiu nebo se už raději ucházet o práci ve firmě a získávat tolik potřebnou praxi.

Víte, že existuje možnost zkombinovat obojí – absolvovat pracovně vzdělávací program přímo ve firmě? Hledáme lidi zapálené do strojírenství s chutí učit se nové věci a neustále na sobě pracovat.

Pravidelně v září otevíráme nový ročník desetiměsíčního pracovně vzdělávacího programu Mechatronik - praktikantDo výběrového řízení do 7. ročníku pracovně vzdělávacího programu Mechatronik - praktikant se hlaste zde!

Společnost Erwin Junker Grinding Technology vám nabízí možnost si prohlubovat a rozšiřovat své znalosti a dovednosti v oboru strojírenství, elektrotechniky, mechatroniky a SW programování a zároveň získat práci u prestižního zaměstnavatele.

Máte-li zájem, můžete se stát členem týmu, který působí celosvětově. Našimi zákazníky jsou totiž nejvýznamnější světoví výrobci automobilů a strojních zařízení, u kterých je potřeba vysoká specializace a přesnost.

Protože být expertem vyžaduje krom dobrého vzdělání, píle a chuti se zlepšovat také dobré vedení, trénink a zkušenosti, otevřeli jsme v roce 2016 Technickou akademii Erwina Junkera (pojmenovanou podle zakladatele a majitele JUNKER Group).

Co zde zažijete?

  • Budete u toho, když se vyvíjí a staví jedinečné stroje brousící s přesností tisícin milimetru.
  • Získáte nejnovější poznatky z oblasti mechatroniky přímo ve výrobním procesu společnosti.
  • Ti nejlepší odborníci v oboru se s vámi podělí o svoje znalosti a zkušenosti.
  • Pro studium využijete moderně vybavených učeben.

Co ještě nabízíme?

  • Pracovní smlouvu již v průběhu devítiměsíčního vzdělávacího programu v oboru, který vás chytí a už nepustí
  • Souběžné zahájení dálkového studia v oboru Elektrikář 26-51-H/01
  • Jistotu dalšího uplatnění pokud vyrostete v šikovného servisního technika.
  • Po dobu pracovně vzdělávacího programu Mechatronik - praktikant obědy v závodní jídelně zcela zdarma a možnost bezplatného ubytování hotelového typu (pro uchazeče ze vzdálenějších regionů).
 

Erwin Junker Technická akademie

ti otevře dveře pro

cestování po celém světě

Skupina JUNKER Group je předním světovým výrobcem CBN vysokorychlostních brousicích strojů. Nabízíme řešení, které odpovídá individuálním potřebám zákazníků - od jednotlivých strojů až k zařízením zhotoveným tzv. na klíč pro téměř všechny druhy přesného broušení.

Přihlaste se

Holice
Czech Republic

Nordrach
Germany

Yaroslavl
Russian Federation

Elgin, IL
USA

Centro Sur Querétaro
Mexico

São Paulo
Brazil

Pune
India

Shanghai
P.R. China

Kartal/Istanbul
Turkey

© Erwin Junker Technická akademie, 2024

vytvořilo studio: Pixel Design | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu. Více informací zde.