Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola v Pardubicích

Ve středu 27. listopadu 2019 proběhla soutěž robotiky a kybernetiky pro ZŠ, kterou pořádala Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola v Pardubicích.

Měli jsme tu čest podpořit již 25. ročník počítačové soutěže pro žáky 8. a 9. tříd základních škol v Pardubickém kraji a širším okolí. Celkem se soutěže zúčastnilo 201 žáků z 21 škol.

Stali jsme se garanty kategorie S-Robot, ve které žáci základních škol soutěžili v sestavení nejrychlejšího vozítka. Vítězům této kategorie věnovala společnost Erwin Junker Grinding Technology a.s. dva výkonné tablety Samsung a sadu praktických propagačních předmětů.

 

Erwin Junker Technická akademie

ti otevře dveře pro

cestování po celém světě

Skupina JUNKER Group je předním světovým výrobcem CBN vysokorychlostních brousicích strojů. Nabízíme řešení, které odpovídá individuálním potřebám zákazníků - od jednotlivých strojů až k zařízením zhotoveným tzv. na klíč pro téměř všechny druhy přesného broušení.

Přihlaste se

Holice
Czech Republic

Nordrach
Germany

Yaroslavl
Russian Federation

Elgin, IL
USA

Centro Sur Querétaro
Mexico

São Paulo
Brazil

Pune
India

Shanghai
P.R. China

Kartal/Istanbul
Turkey

© Erwin Junker Technická akademie, 2024

vytvořilo studio: Pixel Design | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu. Více informací zde.