3. Průběh výběrového řízení

Váš strukturovaný životopis a vysvětlení, proč se ucházíte o přijetí na Technickou akademii, jsou naším prvním kontaktem s vámi. Na základě těchto materiálů posuzujeme, jestli vás pozveme k osobnímu pohovoru. Také se vám v této části výběrového řízení můžeme ozvat s dotazem na doplnění některých informací. Všem uchazečům dáváme zpětnou vazbu a to nejpozději do 14 pracovních dnů.

Osobní pohovor probíhá s personalistkou a manažerkou Technické akademie. Při pohovoru se zaměří na vaše odborné znalosti a pracovní zkušenosti. Zároveň dostanete prostor na své dotazy.

Součástí osobního setkání bude zároveň testování jazykových a odborných znalostí. Můžeme vás také provést naším závodem, ať víte, do čeho jdete.

Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Telefon:
Životopis: *
Zpráva:

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Erwin Junker Technická akademie

ti otevře dveře pro

cestování po celém světě

Skupina JUNKER Group je předním světovým výrobcem CBN vysokorychlostních brousicích strojů. Nabízíme řešení, které odpovídá individuálním potřebám zákazníků - od jednotlivých strojů až k zařízením zhotoveným tzv. na klíč pro téměř všechny druhy přesného broušení.

Přihlaste se

Holice
Czech Republic

Nordrach
Germany

Yaroslavl
Russian Federation

Elgin, IL
USA

Centro Sur Querétaro
Mexico

São Paulo
Brazil

Pune
India

Shanghai
P.R. China

Kartal/Istanbul
Turkey

© Erwin Junker Technická akademie, 2024

vytvořilo studio: Pixel Design | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu. Více informací zde.