Praxe na Konečné montáži

Studenti Akademie získávají na tomto oddělení přehled o stavbě stroje. Podle technických výkresů si už vyzkoušeli montovat jednotlivé dílce jako např. unášecí a brousicí vřeteník nebo koník, přičemž všechny potřebné součásti si vyhledali ve firemním informačním systému SAP. Byli proškoleni ohledně typů trubek a hadic, kterými vedou média např. pro chlazení stroje nebo samotného obrobku. Seznámili se s jednotlivými vstupy a výstupy na stojanu stroje a vyzkoušeli si, jak je složité ho vyrovnat pomocí strojní vodováhy a na co všechno je potřeba při této činnosti pamatovat. Technická dokumentace je vedena nejen v češtině, ale také v němčině a v angličtině, a proto si lektorka němčiny chodí pro technické výrazy přímo na montáž k mistrovi odborného výcviku.

Není toho málo, čím vším studenti musí projít, aby jednou se svými kolegy dokázali takhle unikátní a složitý stroj postavit nebo v budoucnu i samostatně servisovat u našich klientů nejen v Čechách, ale i po světě.

 

Erwin Junker Technická akademie

ti otevře dveře pro

cestování po celém světě

Skupina JUNKER Group je předním světovým výrobcem CBN vysokorychlostních brousicích strojů. Nabízíme řešení, které odpovídá individuálním potřebám zákazníků - od jednotlivých strojů až k zařízením zhotoveným tzv. na klíč pro téměř všechny druhy přesného broušení.

Přihlaste se

Holice
Czech Republic

Nordrach
Germany

Yaroslavl
Russian Federation

Elgin, IL
USA

Centro Sur Querétaro
Mexico

São Paulo
Brazil

Pune
India

Shanghai
P.R. China

Kartal/Istanbul
Turkey

© Erwin Junker Technická akademie, 2024

vytvořilo studio: Pixel Design | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu. Více informací zde.