Elektrotechnická praxe

Při studiu na Technické akademii zahájili studenti souběžně dálkové studium v oboru Elektrikář 26-51-H/01 na SPŠ, SOŠ a SOU Hradec Králové, jehož nedílnou součástí je také praxe, na kterou pravidelně do této školy dojíždějí. 

Od druhého pololetí mají kolegové šanci absolvovat elektro praxi také přímo v holickém závodě, aby pak dokázali aplikovat získané teoretické znalosti ve výrobní praxi společnosti.

Společně s mistrem odborného výcviku nejprve prošli pracovišti, které kolegové elektrotechnici každodenně využívají, aby si opatřili materiál potřebný pro práci. Nyní už ví, jak funguje samoobslužný sklad drobného materiálu nebo třeba kabeláže. Další den si díky znalostem z ručního obrábění kovů vystřihli kulaté otvory pro tlačítka na budoucí ovládací panel. Cílem této části odborného výcviku je výroba zmenšeného modelu rozvaděče. Na něm si natrénují nejčastější zapojení a propojení stykačů a časových relé, která se používají v naší průmyslové výrobě.

Erwin Junker Technická akademie

ti otevře dveře pro

cestování po celém světě

Skupina JUNKER Group je předním světovým výrobcem CBN vysokorychlostních brousicích strojů. Nabízíme řešení, které odpovídá individuálním potřebám zákazníků - od jednotlivých strojů až k zařízením zhotoveným tzv. na klíč pro téměř všechny druhy přesného broušení.

Přihlaste se

Holice
Czech Republic

Nordrach
Germany

Yaroslavl
Russian Federation

Elgin, IL
USA

Centro Sur Querétaro
Mexico

São Paulo
Brazil

Pune
India

Shanghai
P.R. China

Kartal/Istanbul
Turkey

© Erwin Junker Technická akademie, 2024

vytvořilo studio: Pixel Design | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu. Více informací zde.